23 września 3. Falubazowy Rajd Rowerowy

14 Wrz 2018

23 września żużlowcy oraz kibice Falubazu znów wsiądą na rowery i przejadą ulicami Zielonej Góry w Falubazowym Rajdzie Rowerowym! Tym razem trasa rajdu poprowadzi na stadion żużlowy przy Wrocławskiej 69.

Tegoroczny Rajd będzie już jego trzecią edycją. Dwie poprzednie cieszyły się dużą popularnością i gromadziły setki kibiców. Wszyscy chcieli skorzystać z wyjątkowej okazji na wycieczke rowerową w towarzystwie Andrzeja Huszczy, Piotra Protasiewicza czy Patryka Dudka. Kto może wziąć udział w Rajdzie? Jedynym wymogiem jest posiadanie roweru oraz kasku, gwarantującego bezpieczeństwo.

Zapisujemy zatem datę 23 września (niehandlowa niedziela) w kalendarzach i o godzinie 13:00 stawiamy się na starcie 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego, czyli na stadionie MOSiR w Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej. Na wszystkich uczestników czekać będzie okolicznościowy upominek oraz ciepły posiłek.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele