ZKS Gwardia zaprasza na obóz szkoleniowo-kondycyjny

21 Cze 2019

Jak co roku sekcja kickboxingu i boksu ZKS „Gwardia” Zielona Góra organizuje obóz szkoleniowo – kondycyjny w terminie 19 – 28 sierpnia 2019r. w Międzywodziu.

Trenerzy:

► mgr inż. Jarosław Biernacki - trener klasy mistrzowskiej w kickboxingu (3 DAN), II klasy boksu, instruktor samoobrony,

► mgr inż. Leszek Wojciechowski (I DAN), instruktor boksu, egzaminator PZKB

zapraszają do uczestnictwa w obozie wszystkich zainteresowanych poprawą formy, nauką i doskonaleniem podstaw do walki w kickboxingu.

Przewidziane są dwa treningi dziennie, wyżywienie i zakwaterowanie, kompleks sportowy, świetlica, 70 metrów do własnej plaży z ratownikiem. 

Aby zostać uczestnikiem obozu należy dokonać zgłoszenia do dnia do 31 lipca 2019r. (rezerwacja miejsca) pod nr telefonu : Jarosław  Biernacki – 501 318 767 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele