Na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie zakończyła się druga edycja pucharu Polski juniorów młodszych w kategoriach do lat 14 i 16. W zawodach wzięło udział 162 zawodników i zawodniczek z 19 klubów polskich i niemieckich.

Rundę zasadniczą zakończyli w ten weekend siatkarze. W hali przy ul. Prof. Szafrana ze zmiennym szczęściem grali szczypiorniści i futsaliści. Szczegóły poniżej.

Stelmet Enea BC Zielona Góra nareszcie ze zwycięstwem. Mistrzowie Polski przełamali się w starciu z GTK Gliwice. Biało-zieloni pokonali beniaminka 88:65.

W dniach 9-11.03.2018 w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów i juniorów. Blisko 350 zawodników i zawodniczek z 71 klubów rywalizowało na planszy w formule kick light.

Kolejne ciekawe spotkania czekają na sympatyków futsalu, piłki ręcznej, tenisa stołowego i siatkówki. Wyłącznie ci ostatni nie zagrają przed własną publicznością. Szczegóły poniżej.

Koszykarze AS Monaco nie pozostawili najmniejszych złudzeń zawodnikom Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Podopieczni Andreja Urlepa tylko na początku spotkania dotrzymywali kroku gospodarzom, którzy w drugiej kwarcie odskoczyli i wysoko pokonali biało-zielonych 90:60. To koniec przygody naszej drużyny w Lidze Mistrzów.

Ze zmiennym szczęściem wyjazdowe spotkania rozgrywali zarówno futsaliści, jak i szczypiorniści. Wygrać udało się zawodnikom Persy, którzy po walce pokonali najsłabszą ekipę I ligi. Piłkarzom ręcznym nie udał się wyjazd do Poznania, gdzie ulegli tamtejszemu WKS-owi Grunwald. Szczegóły poniżej.

Persa MOSIR wciąż walczy o najwyższe cele w Pucharze Polski. Tym razem rywalem akademików będzie pięciokrotny mistrz naszego kraju, a także obrońca trofeum.

Podczas rozgrywanych w dniach 9-11.03 Mistrzostwach Polski Seniorów w kick-boxingu Kick-Light w Kartuzach zawodnicy klubu FUNFIT Boxing Team Zielona Góra wywalczyli 3 medale.

W meczu na szczycie Energa Basket Ligi radomska Rosa lepsza od Stelmetu Enea BC. Kibice basketu zgromadzeni w hali CRS obejrzeli emocjonujące widowisko, którym na finiszu minimalnie lepsi okazali się podopieczni Wojciecha Kamińskiego, wygrywając z mistrzami Polski 91:88.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele