Ranking Statystyk - Właściwości: Puchar Zimy 2017/18 - eliminacje


Gol

Ranking Nazwa Zespół Gol
1 Łukasz Hanc DOML 14
2 Gracjan Kudła EDR 11
3 Krystian Frątczak CZE 10
- Fabian Tomaszewski OSP 10
5 Wolodymyr Dobrovolskyi GUL 9
- Mateusz Majchrzak CZE 9
- Jakub Turowski KAM 9
- Krystian Seredyński DOML 9
9 Sebastian Hirsch KAM 8
- Łukasz Ziętek ARD 8
- Mateusz Serafiński PLO 8
12 Marcin Kleć GUL 7
- Kamil Komorowski EDR 7
- Tomasz Lewandowski FIR 7
- Łukasz Barwiński OSP 7
- Karol Haraś ARD 7
- Damian Rolewicz PLO 7
18 Adrian Janicki CZE 6
- Patryk Trzmiel OSP 6
- Konrad Sarnicki DOML 6

Średnia goli

Ranking Nazwa Zespół Średnia goli
1 Łukasz Hanc DOML 2.00
2 Fabian Tomaszewski OSP 1.67
- Krystian Frątczak CZE 1.67
4 Gracjan Kudła EDR 1.57
5 Mateusz Majchrzak CZE 1.50
- Jakub Turowski KAM 1.50
7 Wolodymyr Dobrovolskyi GUL 1.29
- Krystian Seredyński DOML 1.29
9 Łukasz Barwiński OSP 1.17
10 Mateusz Serafiński PLO 1.14
- Łukasz Ziętek ARD 1.14
- Sebastian Hirsch KAM 1.14
13 Karol Haraś ARD 1.00
- Marcin Kleć GUL 1.00
- Tomasz Lewandowski FIR 1.00
- Adrian Janicki CZE 1.00
- Jacek Wieczorek PLO 1.00
- Kamil Komorowski EDR 1.00
- Damian Rolewicz PLO 1.00
- Bartek Jankowiak OSP 1.00

Żółta kartka

Ranking Nazwa Zespół Żółta kartka
1 Rafał Gotowiec FIR 3
- Marcin Kordek FRA 3
3 Oskar Blinkiewicz EDR 2
- Kamil Komorowski EDR 2
- Bartłomiej Pluszkiewicz ELE 2
- Damian Zapotoczny ELE 2
- Mateusz Majchrzak CZE 2
- Robert Stachowski CZA 2
- Michał 'Suchy' Sucharek ARD 2
- Michał Hoc DOML 2
- Patryk Haremza TEJ 2
12 Przemysław Tkacz CAP 1
- Mateusz Dubielczyk GUL 1
- Igor Mróz GUL 1
- Patryk Kłopot EDR 1
- Maksymilian Musiał ELE 1
- Piotr 'Kowal' Kowal ELE 1
- Kamil Czyżewicz ELE 1
- Rafał Bartosik ELE 1
- Bartek Kwintkiewicz TEJ 1

Czerwona kartka

Ranking Nazwa Zespół Czerwona kartka
1 Dawid Marciniak TEJ 1
- Piotr Jurecki TEJ 1
- Marcel Masalski CZA 1
- Paweł Kotarski II Devil 1

Kartki

Ranking Nazwa Zespół Kartki
1 Rafał Gotowiec FIR 3
- Marcin Kordek FRA 3
3 Oskar Blinkiewicz EDR 2
- Kamil Komorowski EDR 2
- Bartłomiej Pluszkiewicz ELE 2
- Damian Zapotoczny ELE 2
- Piotr Jurecki TEJ 2
- Mateusz Majchrzak CZE 2
- Marcel Masalski CZA 2
- Robert Stachowski CZA 2
- Michał 'Suchy' Sucharek ARD 2
- Michał Hoc DOML 2
- Patryk Haremza TEJ 2
14 Przemysław Tkacz CAP 1
- Mateusz Dubielczyk GUL 1
- Igor Mróz GUL 1
- Patryk Kłopot EDR 1
- Maksymilian Musiał ELE 1
- Piotr 'Kowal' Kowal ELE 1
- Kamil Czyżewicz ELE 1

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele